Kategoria: Mecze

16.07.2014 – Stal Brzeg Opolski
19.07.2014 – Motobi Kąty Wrocławskie
23.07.2014 – Falko Rzeplin
26.07.2014 – Pogoń Oleśnica
02.08.2014 – Czarni Jelcz Laskowice
06.08.2014 – Polonia Środa Śląska
09.08.2014 – Wratislawia Wrocław

Mordęga. Tak w wielkim skrócie można opisać nasz sobotni mecz. Rywal, Kuźnia Jawor, przyjechała z nastawieniem na zamurowanie dostępu do swojej bramki.  Nasz zespół z mocno przebudowaną linią ofensywną. W miejsce nieobecnych Żbika, Rudolfa i Janiuka zagrali Wałęga, Kaczmarek i Dewerenda. Właśnie Wałęga już w 2 minucie miał pojedynek sam na sam z bramkarzem gości. Niestety pojedynek ten przegrał. Dominowaliśmy, próbowaliśmy różnymi sposobami dobrać się do skóry rywalowi. Jedynym efektem naszej przewagi był strzał głową Tatki po którym piłka wylądowała na poprzeczce oraz niecelny strzał głową Banacha. Obie piłki dorzucał Kacper Kaczmarek. W drugiej połowie rywal kilka razy przedostał się pod naszą bramkę, ale bez wymiernego efektu. My ponownie zaliczyliśmy słupek. W końcu nasza determinacja doprowadziła do bramki. W 90 minucie do prostopadłej piłki wystartował Tatko, wyprzedził rywala, a ten sfaulował naszego napastnika. Jedenastkę z zimną krwią wykorzystał Iwan. To były ciężko wywalczone 3 punkty. Gra do końca została nagrodzona. Teraz przed nami trzy mecze z czołówką tabeli. Skład : Nowicki, Jaworski( 46′ Sokół) Dudziak, Iwan, Kacper Kaczmarek, Siwik, Dewerenda, Kamil Kaczmarek, Tatko, Wałęga( 70′ Kiełcz), Banach( 60’Zając)

W najbliższy weekend zostanie rozegrana ostatnia kolejka rundy jesiennej. Niemniej nie będzie to ostatnia kolejka w tym roku. DZPN zaplanował w listopadzie jeszcze dwa mecze rundy wiosennej.

Nasz LKS gra w sobotę o godz. 14 w Bogatyni z miejscową Granicą. Zapraszamy wszystkich fanów do kibicowania naszej drużynie.

Mecze 15 kolejki:

[matches league_id=3 match_day=15]

KUŹNIA JAWOR 2:0 LKS STARY ŚLESZÓW

Zachęcamy do sprawdzenia galerii z meczu Pogoń Oleśnica – LKS Stary Śleszów

Zdjęcia dostępne: KLIK

Zapowiedź i prognozy meczu naszego LKS’u:

http://www.doprzerwy-dl.pl/index.php/prognoza-iv-liga-nastepna-kolejka/67.html

Zapowiedź całej kolejki IV ligi:

http://www.doprzerwy-dl.pl/index.php/prognoza-iv-liga-nastepna-kolejka.html

Mecze:

[matches league_id=3 match_day=4]