Z wielkim niedosytem, ale dalej bez porażki zawodnicy ze Starego Śleszowa zakończyli 04.04 mecz z AKS-em Strzegom wynikiem 1:1.

W 10 minucie Tatko zdobywa bramkę po ładnym zagraniu Siwińskiego… niestety tak optymistycznie scenariusz tego spotkania nie wyglądał, ponieważ Tatko zdobył gola z pozycji spalonej. W pierwszej połowie spotkania wyróżnić należałoby naszego bramkarza, który pewnymi interwencjami pozwalał czuć się pewniej naszym obrońcom. Wyjściowy skład był nieco zmodyfikowany w porównaniu do ostatniego meczu, nasza drużyna nie do końca realizowała założenia przedmeczowe i gra nie mogła cieszyć oka licznie zebranej tego dnia widowni.

Druga połowa spotkania to zupełnie inny mecz. Nasi zawodnicy wyszli bardziej zmotywowani i zaczęli stwarzać okazje podbramkowe. W 50 minucie Świetną interwencją popisuje się bramkarz gości, broniąc strzał tatki z 18 metra. Z minuty na minute tempo wzrasta, trener decyduje się wprowadzić na boisko dwóch skrzydłowych – Banacha i Sokoła. Od tej pory raz lewą raz prawą stroną ataki przybierały na sile, niestety Rudolf, Tatko, Dudziak, Siwiński nie potrafią wykończyć składnych akcji zespołu. Trzeba przyznać że brakowało skuteczności, a bramkarz AKS-u spisywał si tego dnia bez zarzutu wychodząc obronną ręką z wielu sytuacji. Nie miał jednak tyle szczęścia w 70 minucie, kiedy piłka spadła pod nogi Siwińskiego, który po zamieszaniu w polu karnym, strzałem po długim rogu bramkarza wyprowadza Stary Śleszów na prowadzenie. Goście stale próbowali szczęścia, udawało się bronić do 85 minuty, kiedy to po nie do końca klarownej sytuacji arbiter wskazuje na rzut karny dla gości. Do głowy skakał Iwan, na plecach rywal wybił go z rytmu, a wg. sędziego piłka trafia w dłoń naszego kapitana. 5 minut do końca staramy się przechylić szale tego spotkania na naszą stronę, w 90 minucie najlepszą okazje miał Banach, ale piłka minimalnie mija słupek bramki. Goście w ostatnich minutach stworzyli sobie jedną z najgroźniejszych sytuacji, ale w pojedynku 1 na 1 klasę pokazuje Salamaga bronic nasz Zespół przed utratą punktów.

Podsumowując zabrakło w tym meczu skuteczności i konsekwencji ze strony naszych zawodników, za późno zaczęliśmy grać, to co robiliśmy do tej pory w rundzie wiosennej i remis stal się faktem.

LKS Stary Śleszów – AKS Strzegom 1:1

Skład: Salamaga– Kaczmarek, Iwan, Dudziak, Wójcicki – Dewerenda, Siwiński, Mułyk (62′ Sokół), Kiełcz(62′ Banach), Rudolf  – Tatko

Bramki: 70′ Siwiński

Kartki: 14′ Tatko, 58′ Myłyk, 89′ Dewerenda